6 Sztuk/zestaw Teleskopowa Skrajni Mikrometr Pomiar Zestawy 8-150mm Otwór Inżynierów M08 dropship

6 Sztuk/zestaw Teleskopowa Skrajni Mikrometr Pomiar Zestawy 8-150mm Otwór Inżynierów M08 dropship

€ 11.00
-16 %
€ 13.11

Ilość produktu

materiał : Hartowanej stali narzędziowej kolor : jak pokazano pic sposób użycia : pod jednolite napięcie sprężyny, rozszerzyć na tłok z gage od środka do średnicy otworu lub szerokość gniazda są mierzone i następnie zablokowany w miejscu za pomocą pokrętła radełkowane, dziura rozmiar znajduje się poprzez pomiar nad dwa punkt kontaktowy z mikrometr lub zacisk.
cechy : Double action uchwyt z samocentrującym funkcja sztywne do szybkiego sprawdzanie z otworami, gniazda i wgłębienie się do 6 " głębokie traktowane z końców zarówno kontaktowe są głowy ze stali nierdzewnej i szlifowane do a promień, aby umożliwić prawidłowe rozliczenie na otwór gage wejdzie najmniejszy stała napięcia sprężyny daje jednolite kontakt ciśnienia uchwyty są sztywno tłoczki przymocowany do kontaktu i są automatycznie własny centrowania niklowany wykończone rozmiar :
ilość : 6 Sztuk/zestaw uwaga : 1. Nie może być 0-1 cm błędów ze względu na pomiarze ręcznym. Proszę pozwolić niewielki błąd pomiar. 2.ze względu na różnicę między różnymi monitorami, obraz może nie odzwierciedlać rzeczywisty kolor rzecz. dziękuję!! pakiet zawiera6 Sztuk/zestaw Precyzja Teleskopowej Gage 8-150mm


Dane produktu

Nazwa marki:
Shanwen
Diy akcesoria:
Maszyny do obróbki drewna
Numer modelu:
Gauges

Więcej produktów w kategorii